יום ראשון, 1 בנובמבר 2015

למה כדאי להזמין דרך סוכן נסיעות?


כיום, בעידן הסמארטפון והאינטרנט, קל לשמור על קשר, גם עם סוכן הנסיעות שלכם. אני יכולה לתת לכם אין ספור דוגמאות על מצבים לא כל כך נעימים בהם נחלצתי לעזרת הלקוחות שלי בשעות הלילה הקטנות. אבל אומרים שעדיף לחשוב על דברים טובים, אז כדי להסביר את חשיבות הזמינות,אתן לכם דוגמה ברוח חיובית .
דמיינו לעצמכם שאתם בחו"ל, בנופש חלומי, ומחליטים להאריך את החופשה. עכשיו אתם צריכים לשנות את כרטיס הטיסה, להזמין בתי מלון נוספים, להאריך את שכירות הרכב, אולי גם בדרך השתנו התכניות, השתנה המסלול ואתם רוצים לבטל בתי מלון שהזמנתם מראש ולהזמין אחרים במקומם. על הדרך גם שמעתם שהלהקה האהובה עליכם מופיעה בעיר אליה פניכם מועדות ואתם גם רוצים כרטיס להופעה. ובל נשכח את ביטוח הנסיעות, גם אותו צריך להאריך בהתאם.

בקיצור, הבנתם את התמונה... ולא, זה לא תסריט הזוי, אלו דברים שסוכני נסיעות מטפלים בהם מידי יום.

תארו לעצמכם גם, שהזמנתם הכל באינטרנט. מאתרים שונים. מהרבה מאוד אתרים שונים. וכדי לממש את התכניות החדשות שלכם, אתם תאלצו, במקרה הטוב, לחזור לכל אותם אתרים לבטל ולשנות את ההזמנות שלכם. אולי גם להתכתב עם שירות הלקוחות. זה במקרה הטוב. כי להזמין באינטרנט זה לא מסובך, יש מי שדואג לכך שהאתרים יראו נוחים ומפתים. אבל לשנות, לבטל, לקבל סיוע לאחר ביצוע ההזמנה, זה לא תמיד הולך בקלות. במיוחד בכל הקשור לטיסות. ומי שנאלץ לשוחח עם שירות הלקוחות של חברת תעופה (בחו"ל כמובן, לא בארץ) ידע על מה אני מדברת. אבל למה לרוץ רחוק, לשינוי ההזמנה, בואו נדבר רגע על בדיקת הנתונים. הרי לפני שמשנים, בודקים כמה זה יעלה לנו, לא? בודקים כמה יעלה לשנות את הטיסה, וכמה לבטל את המלון וכו'. ורק אחר כך מחליטים. כמה זמן ייקח לכם לבדוק הכל? זוכרים כמה זמן ישבתם בבית מול המחשב ותכננתם את הנסיעה? זה היה כיף, לא? (ברור שהיה כיף, הכי כיף זה לתכנן חופשה, אני מתכננת לעצמי חופשות גם כאשר ברור לי שאני לא נוסעת לשום מקום, סתם, כי זה כיף :-))

טוב, אז הבנו שבבית היה כיף לתכנן את הנסיעה, אבל עכשיו אתם כבר בחופשה, אתם רוצים להירגע ולגלות מקומות חדשים ונפלאים, אין לכם זמן "לשרוף" שעות מול המחשב בחישובים ובירורים. אין לכם זמן להמתין לנציגי שירות של כל אתר ואתר.

ועכשיו, דמיינו לעצמכם בבקשה , סיטואציה שונה. דמיינו שהזמנתם אצל סוכן נסיעות ואתם כותבים לו מהדרך אימייל, או שולחים SMS או הודעת וואטסאפ. ותוך פרק זמן סביר מרגע שליחת ההודעה  אתם מקבלים חזרה תשובה מפורטת לגבי עלויות. תענוג, לא? סוכן נסיעות יחסוך לכם לא רק זמן, אלא גם כסף. כי הוא לא לחוץ. הוא יכול לבדוק בנחת, כל המידע לפניו. הוא יכול לגלות לכם שאם תאריכו ביום נוסף או תבחרו שעת טיסה אחרת זה עולה פחות.

מאחלת לכם שתאלצו לשנות הזמנות רק מהסיבות הטובות!

התמונה שבראש העמוד- מכאןאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה