יום חמישי, 29 באוקטובר 2015

כיצד לבחור בית מלון?לבחירת בית המלון יש חשיבות מכרעת כגורם להנאה מהחופשה או ליעילות ונוחות בעת נסיעת עסקים. ולמרות זאת אנשים רבים מתקבעים על מלון מסוים מטעמי תקציב או סיבות אחרות מבלי להבין כי  המלון כלל לא ישרת אותם בצורה האולטימטיבית.

יום חמישי, 22 באוקטובר 2015

הטיפ הכי טוב שאוכל לתת לכם
התלבטתי מאוד על מה לכתוב בפוסט השני,יש לי כל כך הרבה עצות ורעיונות בנושאים שונים וקשה להחליט במה להתחיל. לכתוב קודם על טיסות? על בתי מלון? על מסלולים? על חוויות? בחו"ל, בארץ? באמת שהיה לי קשה לבחור. 

יום ראשון, 18 באוקטובר 2015

ברוכים הבאים!

היי, נעים מאוד!

 אני ליען
, חולמת בהקיץ מקצועית שאוהבת גם לקרוא, לטייל ולכתוב וכך בעצם נולד הבלוג: שילוב בין כמה מהאהבות שלי.

אני כותבת בעיקר על טיולים, מקומות שאהבתי ומקומות שאני רוצה לאהוב. מידי פעם יש גם פוסטים על ספרים, כתיבה ושאר הגיגים.

מעבר לאהבה שלי לכתיבה, אני עושה עוד כמה דברים ממש מעניינים, יש לי עבודה יוצאת דופן ואני משאירה כאן קישור לאתר נוסף שלי, למקרה שהסתקרנתם ותרצו לראות במה מדובר.

בתקופה האחרונה (2020) יצא שכתבתי כאן פחות מהרגיל. הייתי עסוקה בדברים אחרים (וטובים, יש לציין) וגם לא הייתי בחו"ל במהלך השנה האחרונה ואף בארץ טיילתי מעט מאוד. אני מקווה שכל זה ישתנה בקרוב.

העמוד הזה נערך כבר מספר פעמים בהתאם לשינויים שחלו בבלוג ובחיי הפרטיים. אם תתעמקו בארכיון הפוסטים תגלו שפעם, בהתחלה, הבלוג היה נקרא: "מיומנה של סוכנת נסיעות". מאז הספקתי להחליף את השם של הבלוג וגם להחליף עבודה. מה שלא השתנה, זה הרצון שלי להמשיך לכתוב ולשתף. וככל שמספר הקוראים של הבלוג הולך וגדל, כך גם גדל הרצון שלי להמשיך ולייצר תוכן עבור הקוראים הקבועים וגם אלו האקראיים שמגיעים לבלוג למצוא מידע שיעזור להם בתכנון הטיול. 

אם מסקרן אתכם להכיר אותי קצת יותר טוב - מוזמנים לקרוא את הפוסטים הבאים:

תודה שביקרתם בבלוג!

*קרדיט: את התמונה שלי צילמה לא מזמן ענת לוינסקי המקסימה.
אני תמיד שמחה לדעת מה הקוראים שלי חושבים
אז אם יש לכם שאלות, הערות, או שאולי תרצו להתייעץ איתי - מוזמנים לפנות אליי במייל liannusbaom@gmail.com


נתראה בדרכים, היכן שנפגשים מקומות, חלומות ואנשים.